tarihinde yayınlandı Yorum yapın

Balmumu Kremi Hakkında Sıkça Sorulanlar ve Yorumlar

2016 yılından bu yana Doğal Balmumu Kremimizi kullananlara, geri dönüşleriyle faydasını bizimle paylaşan herkese çok teşekkür ederiz. Kullanmak isteyipte aklında türlü sorular olduğu için karar veremeyen, nedir bu Doğal Balmumu Kremi, ne işe yarar? Diyenlere, gruptaki soru-cevap ve kullanıcı yorumlarını derlemeye çalıştım. İyi okumalar.

Balmumu kreminin içinde neler var?
– Balmumu, Propolis, Sarı Kantaron, Lavanta Çiçeği, Susam Yağı, Kakao, Aynısefa,  Nergis Çiçeği

Balmumu kreminin kullanma süresi var mı? Son kullanma tarihi nedir?
– Kullanım süresi yoktur, balmumu bozulan bir şey değildir, koruyucudur.

Normal günlük bakım kremi gibi kullanabilir miyim?
– Evet, öncelikli önerimiz normal bakım kremi olarak kullanılması. Bizler diğer etkilerini denedikçe ve gördükçe yazacağız. Sizlerin geri dönüşleriyle de daha nelere iyi gelebileceğini öğrenmiş olmaktayız.

Göz altına kullanabilir miyim?
– Evet, göz altı, yüz ve vücut kremi olarak kullanılabilir.

Cilt kızarıklığım var, kaşıntı da oluyor. Cildiyeye gitsem de kapsamlı inceleme yapmadan kimyasal kremlerle geri dönüş yapıyorum. Bu krem fayda sağlar mı?
– Balmumu kreminin hiç bir yan etkisi gözlenmemiştir. Kızarıklıkların üstüne doğal elma sirkesi sürüp kükürtlü sabunla yıkayabilirsiniz. Yatmadan önce de balmumu kremini sürüp deneyebilirsiniz. Kızarıklığı oldukça azalttır. Ayrıca bu gibi sorunlar uyku ve stresle de doğrudan bağlantılıdır.

Cilde sürüldüğünde normal hayata devam edilebiliyor mu?
– Evet, normal hayatınıza devam edebilirsiniz, cildiniz bu sağlıklı karışımını hızlıca emecektir. Balmumu kreminden kendinizi arındırmanız gerekmez.

Yanık izlerine iyi gelir mi?
– Yeni oluşmuş bir yanık iziyse iyi gelir. Geçmişte oluşmuş yanıklara iyi geldiği gözlenmemiştir.

Yüz için ve günlük bakım için kullanılır mı? 
– Evet, yüz, göz altı ve vücut kremi olarak günlük kullanılabilir.

Egzamayı tamamen geçirir mi?
– Egzamaya iyi gelir ve cildi rahatlatır. Ayrıca egzama hem stresle hem de yenilen içilen gıdalarla ve gluten hassasiyetiyle ilgili de olabilir. Herkesin bünyesi farklıdır, bunlara da dikkat etmek gerekmektedir. Sadece doğal balmumu kreminden medet ummak yanlıştır. Doğal Balmumu Kremi içerdiği doğal içerikle gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz kimyasalsız bir kremdir.

Kılcal damarların yüzeye yakın olması nedeniyle yüzdeki kızarıklığı yok ediyor mu?
– Balmumu kremimizin içinde propolis, sarı kantaron yağı ve zeytin yağı da vardır. Bu özellikler doğrultusunda cildi besler ve onarım sağlar.

Yüzdeki kılcal damarlara etkisi var mı? Benim yüzümde kızarıklıklar oluyor ara ara o kadar doktora gittim tam geçmedi bazen hiç yok bazen al al oluyorum kılcal damar çatlamasıymış bilginiz var mı faydalı olur mu?
– Kişiden kişiye değişebilir. Bu konuda kesin bir şey söylemek zor, damarın cilde yakın olması durumu da bir tür varistir. Denemeniz tavsiye edilir.

Sivrisinek ısırıklarına iyi gelir mi?
– Evet, sivrisinek ısırıklarına iyi geldiği gözlenmiştir. Sivrisineğin çok olduğu bir yerde sürdüğünüzde sivrilerin ısırmasını da engeller.

Topuk çatlaklarına iyi gelir mi?
– Hayır, topuk çatlaklarına iyi geldiği gözlenmemiştir. Topuk çatlaklarının bir sebebi de hastalıklardır. Diyabet ve hipotroid de topuk çatlağına sebep olur.

Nemlendirme ve ince çizgilere iyi gelir mi?
-Doğal Balmumu Kreminin en önemli özelliği besleyici olmasıdır. Yaş ilerledikçe kırışıklıkların olması kaçınılmazdır. Fakat Doğal Balmumu Kremini düzenli bir şekilde kullandığınızda cildiniz daha bebeksi bir hal alacaktır.

Bebeğime bu kremi sürebilir miyim?
– Evet, bebeklere hiç çekinmeden gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ağızlarına sürmeleri, yutmaları dahi tehlike içermez, içeriği tamamen doğaldır. 

Ben bebeğim için doğal pişik kremi arıyorum, bunu kullanabilir miyim?
– Evet, balmumu kremini aksatmadan kullandığınızda bebeğinizin cildi çok daha güzel olacaktır. Bunla ilgili kullanıcı yorumlarını okuyunuz.

1 yaş bebek için kullanımı uygun mudur?
– Evet, içeriği doğal olduğu ve hiçbir kimyasal madde kullanılmadığı için uygundur, gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

8 yaşındaki oğlumun sırtında kuruluk oluyor. Geceleri kaşınıyor acaba bu krem iyi gelir mi?
– Kaşıntıların bir çok faktörü vardır. Balmumu Kremimiz besleyici ve doğal içerikli olduğu için faydalı olabilir.

Bebeğim 11 aylık, yüzünde egzama var acaba iyi gelebilir mi?
– Evet, içindeki maddeler doğal olduğu için bebeğe zararı olmaz, rahatlatır.

Sedefe de iyi gelir mi?
– Hayır, sedef hastalığına iyi geldiği yönünde bir bildirim alınmamıştır.

Cildim kaşınıyor, ayaklarım, kollarım vücudum? Doğal Balmumu Kremi iyi gelir mi?
– Kaşıntının bir çok faktörü vardır, kimi kaşıntılara iyi gelirken kimilerine gelmeyebilir.

Gebelikte kullanımı güvenli midir?
– Evet, hiç kuşkunuz endişeniz olmasın, rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Daha önce sırtında zona geçirmiş yakınımın yarası geçtiği halde hala devamlı kaşıntıları var. Acaba bu krem iyi gelir mi?
– Cilt hastalıkları çok çeşitli, lakin kremimizin içeriği çok doğaldır, bu tür kaşıntılı şikayetler de hep güzel sonuçlu yorumlar aldık. Denemenizi tavsiye ederiz.

Tüylenme olur mu?
– Hayır, sürüldüğü bölgede ayrıca bir tüylenme gözlenmemiştir.

Doğum çatlağına iyi gelir mi?
– Evet, yeni oluşmaya başlamış yanık, yara ve çatlaklara iyi gelir.

Yüzdeki lekeleri geçiriyor mu?
– Yeni oluşmaya başlayan yüz lekelerini Doğal Balmumu Kremini düzenli bir şekilde kullanmaya başladığınızda zamanla faydalı olduğunu fark edeceksiniz. Fakat daha önceki (6 ay, 1 yıl ve daha önceki) lekeleri geçirdiği şuana kadar gözlenmemiştir.

Güneş lekelerine iyi gelir mi?
-Evet, güneşe çıkmadan sürülürse, güneş lekelerine karşı koruyucudur.

Bu krem hemoroid iyi gelir mi?
– Evet, sabırla ve düzenli olarak rahatsızlık duyulan bölgeye sürüldüğünde iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.

Balmumunu nereden buluyorsunuz?
– 1939 yılından bu yana arıcılıkla uğraşıyoruz, doğal olarak kendi arılarımızın yaptığı balmumunu krem yapımında kullanıyoruz.

Saç dökülmesine karşı iyi gelir mi?
– TSH (Tiroid Uyarıcı Hormon) yüksekliği, B12 eksikliği, kansızlık, yağdan kısıtlı beslenme gibi faktörler saç dökülmesi sebebidir. Doktora giderek tahlillerinizi yaptırıp değerlerinizi normal seviyelere getirin. Sonrasında Doğal Balmumu Kremini kullanmayı düşünün.

Ameliyat izlerine iyi gelir mi?
– Evet, bir çok kişi yeni olmuş ameliyat izlerinde iyi sonuçlar aldığını bildirmiştir. 

Kullanıcı Yorumları

Çok yoğun geçen programdan dolayı düzenli kullanmadım ama her kullandığımda kokusu da nemlendirmesi de çok iyi geldi. Annem içinde en kısa zamanda sipariş vereceğim teşekkür ederim yeniden.
D. Y. 
16 Haziran 2016

Kızım tırnak diplerinin derilerini koparıyor, bu yüzden hem yara oluyor hem de sertleşiyor, kremi gece yatarken buralara sürdük hem çabuk iyileşmesini hem de yumuşamasını sağladı.
N. E. B. 
18 Haziran 2016

Benim de oğlumun bir çok denediğim yönteme rağmen geçmeyen kulak arkası kuruluğunu bir sürüşte geçirdi… Defalarca yıkandı, hala yumuşacık süper bir ürün.
S. K. 
13 Ağustos 2016

Ben aldım kullandım.Çok memnum kaldım ellerim pamuk gibi oldu. Tavsiye ederim.
K. K. 
13 Ağustos 2016

Düvencioğlu’ndan aldığım balmumu kremini bir haftadır kullanıyorum. Kol ve bacaklarımda olan kaşıntılarımı ve izlerini geçirdi. Normalde sadece kortizonlu kremler iyi geliyordu. Çok ama çok teşekkür ederim.
F. M.
28 Ağustos 2016

Kollarımda ve sırtımdaki kabartıların çok şiddetli kaşınması senebiyle adeta yara yaptım, uzun zamandır bu nasıl bir kaşınmadır. Çok kapsamlı araştırılsın diye Çapa Üniversite Hastanesinden 8 gün sonraya randevu aldım… O arada Naime hanımın tavsiyesi üzerine Düvencioğlu’ndan balmumu kremim geldi… Bugün dermotoloji doktoruna gittim…Ve gösterecek yara bulamadım, ayıp oldu doktora.
G. Ö.
7 Eylül 2016

Benim de egzama rahatsızlığım var. Kaşıntı olduğu dönemlerde kullanıyorum. Gerçekten çok memnunum.
Z. M. 
23 Ocak 2017

Bizde memnunuz beş tane olmuştur aldığım, aldırdığım kime söylesem bize de diyor.
H. D. 
23 Ocak 2017

Merhaba kısa bir süredir gruptayım, alışverişim kısıtlı oldu. Yüzümde çıkan egzamalar için önce tereddüt ederek aldığım Düvencioğlu’nun Doğal Balmumu Kremi üç haftada inanılmaz bir cilde sahip olmamı sağladı. Ellerinize sağlık teşekkürler Düvencioğlu
S. M. S.
7 Şubat 2017

Egzamanın daha çok ellerde olduğunu bilirdim yüzde olduğunu ilk kez duydum iyi gelmesine çok sevindim benim oğlumunda ellerinde vardı geçti inşallah tekrarlamaz ama olursa da balmumu kremiyle tedavi olabilecek.
N. H. 
7 Şubat 2017

Merhaba arkadaşlar benim romatizma kaynaklı şiddetli saç dökülmesi vardı doğal olduğuna güvendiğim için saçıma masaj yaparak sürmeye karar verdim vee sonuç gerçekten muhteşem şimdiye kadar denemediğim ürün kalmadı günlük saç dökülmesi var şu anda normali birde dökülenler yerine çıkarsa süper olur bu arada nemini de sağlıyor yapanın ellerine sağlık çook teşekkürler
Z. A. G. 
7 Mart 2017

Bende şu anda deniyorum 5 hafta önce ameliyat oldum ameliyat izlerime kullanıyorum bugün kontrolüm vardı dr.um yara izlerimi çok beğendi tabi ki henüz çok yeni bakalım inşallah izleri tamamen silmese de hafifletirse benim için süper.
B. Ö.
7 Mart 2017

Krem yağlı olduğu ve içinde kimyasal olmadığı için kuruluğa çok iyi geliyor.
N. Ç. I.
17 Eylül 2017

Bende kullanıyorum çok memnunum. Benim egzamaya çok iyi geldi, oğlumun da kuruyan dudaklarına çözüm bulamıyorduk 1-2 kullanımda geçti. Çok güzel bir krem herkese tavsiye ederim.
D. O. 
17 Eylül 2017

Geçen sene balmumu kremi aldım bitmek üzere hala kullanıyorum çok güzel bir krem tavsiye ederim sorun yaşamadım.
B. E. M.
5 Kasım 2017

Elma sirkesi ve balmumu kremini aldım. Özellikle kremi tavsiye ederim. Profesyonel bir işletme herhangi bir problem yaşamadım.
L. E. G. 
5 Kasım 2017

Balmumu kremlerinden eşim çok memnun kaldı, özellikle bebeklerimiz için kullanıyor. Bol satışlar dilerim.
F. K.
6 Kasım 2017

Elma sirkesini çok beğendim. Dostlarıma da hediye ediyorum.Çok faydasını görüyoruz.Kremi yazın kullanıyorum.Onunda faydasını görüyorum. Esnaflığı da süper.
S. K.
11 Kasım 2017

Alerjik Egzama var cildimde.. İnanılmaz faydasını gördüm… Emeğinize sağlık.
Y. D.
6 Ocak 2018

Ay aman ne güzel Çağan’ımızı bu kremle büyüttük. Ne kızarık ne pişik gördük ki bebeğimizin cildi beyaz ve hassastı. Yapan eller dert görmesin. 
T. K.
27 Temmuz 2018

Bir Cevap Yazın