Hizmet Bedeli Koşulları

Siparişleriniz, ödeme onayı alındıktan sonra maksimum 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargo şirketine teslim edilir.

Özel ürünlerin teslim süreleri farklılık gösterebilmektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde, müşteriye üyelik bilgileri baz alınarak e-posta veya telefonla haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı sizin seçmiş olduğunuz kargo şirketleri garantisi ile size teslim edilecektir. Ürünler kargoya verildikten sonra sistem tarafından otomatik olarak gönderilecek bir e-posta ve kargo şirketi tarafından gönderilecek SMS yoluyla kargo takip numarasını içeren bir bilgilendirme yapılacaktır.

http://www.duvencioglu.com bir on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihler arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.